Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Ēnu dienas 2019

Ēnu diena LR Saeimā
2019-02-13

Šodien man bija tas prieks un gods būt Latvijas Republikas Saeimā. Biju ēna partijas “Attīstībai par!” deputātam Mārtiņam Staķim. Noteikti negaidīju tik emocijām un iespaidiem bagātu dienu!
Tik daudz var uzzināt vienā dienā, liekas, ka nedaudz skaidrāks paliek viss par un ap Saeimu un deputātiem! Par to noteikti liels paldies Mārtiņam, kurš tiešām atklāti un godīgi pastāsta par deputātu savstarpējām attiecībām un ikdienu Saeimā!
Pabiju gan aizsardzības komisijas sēdē, kur tika diskutēts par Valsts aizsardzības mācību kā obligātu priekšmetu vidusskolas posmā, gan frakcijas sēdē, kur varēju redzēt kā deputāti frakcijās gatavojas lielajai Saeimas sēdei!
Droši varu teikt, ka Saeima mani vilina un tajā vidē jūtos “kā zivs ūdenī”.
Kas to lai zin, varbūt tiešām Saeima ir mana nākotne!
Paldies visiem, kas iesaistās, lai jauniešiem būtu tik superīgs pasākums kā Ēnu diena, es domāju, mani vecāki par tādu pasākumu varēja tikai sapņot!
Un, ja nu kādam kas konkrēts jautājams vai runājams par “Attīstībai par!”, droši uzraksti man un es izteikšu savu viedokli par šo partiju, par kuru šīs dienas laikā man ir izveidojies viedoklis, un par kuru es noteikti būtu gatava balsot Saeimas vēlēšanās!