Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Ēnu dienas 2019

Ēnu diena pie fizioterapeita
2019-02-14

Es ēnu dienā ēnoju sev pazīstamu fizioterapeiti Gunu Gudermani. Gunai ir sava privātā prakse, kur viņa pacientiem veic ārstnieciskās masāžas un vingrinājumus. Darba dienas laiku Guna pati sev nosaka, pielāgojoties pacienta vajadzībām. Man bija ļoti interesanti vērot, kā norit viņas ikdiena darbā. Visgrūtāk noteikti ir tad, kad jāveic masāžas mazākiem bērniem vai zīdaiņiem. Lai izmācītos par fizioterapeitu jābūt bioloģijas, ķīmijas un valodas zināšanām. Papildus var iet arī uz kursiem, lai pilnveidotu sevi. Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka man bija lieliska iespēja ēnot fizioterapeiti no kuras es iemācījos un uzzināju daudz ko jaunu. Ļoti iespējams, ka arī es savu nākotni saistīšu ar šo profesiju!