Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Ēnu dienas 2019

LNT “900 sekundes” darba ikdienas ēnošana
2019-02-14

14.februārī ēnojām LNT “900 sekundes” darba ikdienu. Diena iesākās agri. Jau pulksten 5:45 bijām studijā. Iepazināmies ar žurnālistu un moderatoru ikdienu, izpratām tiešraides principus.
Varējām apskatīt darba vidi, kā arī aparatūru, ar kuru ikdienā strādā televīzijā. Neskaitot vizuāli pievilcīgās un plašās telpas, apkārt valdīja rosība, laba enerģija un pozitīvi noskaņoti darbinieki.

Bijām pārsteigti, cik dažādu profesiju cilvēki palīdz tapt raidījumam. Arī mums pašiem bija dota iespēja iejusties ziņu un laikaziņu lasītāju lomās. Darbinieki bija atvērti - stāstīja par sava darba ikdienu un pienākumiem. Diena izvērtās pārsteigumiem, piedzīvojumiem un atmiņām bagāta.

11.klases skolnieces Undīne Marta Zirne, Luīze Opolā, Klaudija Rožkalna