Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process visām klasēm turpinās attālināti.

ERASMUS + Programma

Skolas dalība projektā Erasmus+ projektā JOURNEY
2019-11-05

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) “Stratēģiskās partnerības” projekts

JOURNEY

Nr. 2019-1-FI01-KA229-060699_3

Ikšķiles vidusskola šajā un nākamajā mācību gadā ir iesaistījusies Eiropas Savienības Erasmus+ projektā JOURNEY, kurā tiks uzsvērtas projekta partneru dalībvalstu kulturālās pieredzes, identitātes un vērtības.

Projekta partneri:

1. College La Charme, Francija
  2. Ikšķiles vidusskola, Latvija
  3. Mikkelin lukio, Somija
  4. IISS Jacopo del Duca - Diego Bianca Amato, Itālija
  5. Colegio El Buen Pastor, Spānija
  6. Turk Egitim Dernegi Ozel Ilkogretim Kurumlari Iktisadi Isletmesi, Turcija

Starptautiskās sanāksmes partnerskolās:

11.2019. Projekta plānošanas un saskaņošanas vizīte Turcijā, Aydin (2 skolotāji)

03.2020. Dalībvalstu skolēnu un skolotāju vizīte Spānijā, Murcia

10.2020. Dalībvalstu skolēnu un skolotāju vizīte Itālijā, Celafu

03.2021. Viesu uzņemšana Ikšķiles vidusskolā

04.2021. Dalībvalstu skolēnu un skolotāju vizīte Francijā, Clermont Ferrand

Vietējās aktivitātes 8. – 11. klašu skolēniem 2019./20. m. g. (informācija tiks papildināta):

Septembris, oktobris: projekta logo izveidošana un piedalīšanās dalībvalstu konkursā par labāko logo. Prezentācija par Ikšķiles vidusskolu.

Janvāris: Dalībvalstu skolēnu tikšanās Skype platformā. Francijas nedēļa - tradīcijas, kultūra, ēdieni, dejas, mūzika.

Aprīlis: Itāļu nedēļa – tradīcijas, kultūra, ēdieni, dejas, mūzika. TV programma “JOURNEY”.

Anita Brūmele, projekta coordinators.