Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Izstādes un jaunumi muzejā

Vērtīga dāvana skolas muzejam
2018-12-12

Skaists ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad skolā jau smaržo gan egles, gan piparkūkas, skan Ziemassvētku melodijas, bērni gan nopietni satraukti domā par pēdējiem kontroldarbiem, gan skrien uz mēģinājumiem svētku pasākumiem.

Skolas muzejā 12. decembrī arī priecīga diena - ieradās Roberts Kulpe, muzeja labvēlis un draugs, ar dāvanu - vērtīgu avīžu " Ikšķiles Vēstis" komplektu, sākot no 2010. gada līdz mūsdienām. Krāt avīzes sākusi jau Roberta dzīvesbiedre Ilze Kulpe, mūsu skolas ilggadējā pedagoģe.

Šī dāvana lieti noderēs ne tikai skolas, bet arī visas Ikšķiles vēstures pētniekiem un stāstīs bērniem un mazbērniem par tiem laikiem, kad mēs, tagadējie ikšķilieši, te dzīvojām un ko darījām.

Paldies dāvinātājam! Priecīgus Ziemassvētkus!

Ikšķiles vidusskolas muzeja pedagoģe A. Indāne