Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Izstādes un jaunumi muzejā

Ziemassvētkiem veltīta ekspozīcija skolas muzejā
2019-12-17

Šogad muzeja telpā varam iepazīties ar plašu eksponātu klāstu, ko savākusi gan muzeja pedagoģe, gan darinājuši skolēni. Paldies mājturības skolotājiem Dacei Ozolai – Krastiņai un Aivaram Birkmanim, kuri savās mācību stundās mācījuši bērniem izgatavot labas un interesantas lietas: tā 5. klašu meitenes ir mācījušās tamborēt, un muzejā varam redzēt viņu labākos darbiņus – paliktnīšus krūzītei, bet 5. klašu zēni veidojuši  (gravējuši) kokā glezniņas par Ziemassvētku tematiku; lielākie – 7. klašu puiši, kuri jau mācās virpot,  eksponējuši savus darinātos svečturus.

Šie eksponāti muzejā atradīsies tikai līdz brīvdienām, jo bērni savus darinājumus grib dāvināt vecākiem.

Tāpat muzejā var iepazīties ar 6.klases ( kl. audz.I. Kubuliņas iecere un lit. sk. Z. Bēķes palīdzība) bērnu literārajiem darbiņiem – Ziemassvētku pasakām.

Ekspozīcijā var redzēt lielu apsveikumu klāstu Ziemassvētkos un Jaunajā gadā gan skolai, gan personīgi kādam, arī senāku laiku Jaungada un Ziemassvētku svinību skolā fotogrāfijas, afišas  un gada nogales pasākumu skolā atainojumu toreizējā skolas avīzē “ Skolas Ziņas”.

Ekspozīcija būs apskatāma līdz janvāra vidum.

Muzeja pedagogs Anna Indāne