Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

10.klašu skolēnu pētījums kiberdrošībā
2020-12-16

10.klašu skolēni datorikā veica pētījumu par digitālās identitātes veidošanu un kiberdrošību. Skolēni paši izvēlējās pētāmo mērķauditoriju, veica aptauju, apkopoja un analizēja iegūtos datus, veica secinājumus un izstrādāja ieteikumus atbilstošajām vecuma grupām.

Šeit apskatāmas dažas prezentācijas ar iegūtajiem aptaujas datiem un izstrādātajiem ieteikumiem gan pamatskolas vecuma bērniem, gan pusaudžiem, gan arī pieaugušiem cilvēkiem: