Aktuāli!

Ministru kabinets ceturtdien 07.01.2021. nolēma pagarināt ierobežojumus vēl līdz 25. janvārim. 1.-4. klašu skolēniem ziemas brīvdienas tiek pagarinātas līdz 22. janvārim, bet 5.-6. klašu skolēniem mācības attālināti sāksies 11. janvārī.  7.-12. klases turpina jau iesāktās mācības attālināti.

 

Jaunumi

10.klašu skolēnu pētījums kiberdrošībā
2020-12-16

10.klašu skolēni datorikā veica pētījumu par digitālās identitātes veidošanu un kiberdrošību. Skolēni paši izvēlējās pētāmo mērķauditoriju, veica aptauju, apkopoja un analizēja iegūtos datus, veica secinājumus un izstrādāja ieteikumus atbilstošajām vecuma grupām.

Šeit apskatāmas dažas prezentācijas ar iegūtajiem aptaujas datiem un izstrādātajiem ieteikumiem gan pamatskolas vecuma bērniem, gan pusaudžiem, gan arī pieaugušiem cilvēkiem: