Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

1000 Ls stipendijai IT studijām
2012-09-02

Stipendijas mērķis ir veicināt skolēnu interesi par informācijas tehnoloģijas zinātnēm, pilnveidot mācību sekmes, motivēt un finansiāli atbalstīt spējīgākos Latvijas vidusskolu absolventus izvēlēties studijas datorzinībās vai citās informāciju tehnoloģiju programmās.

Šogad konkursa ietvaros tiks piešķirta arī viena īpašā balva – planšetdators, par realizētu projektu informāciju tehnoloģiju (IT) jomā. IT projekta konsultantam – skolotājam Latvijas Izglītības fonds piešķirs 100 Ls veicināšanas balvu.

Konkursā aicināti piedalīties Latvijas vēsturisko novadu – Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales un Rīgas vispārizglītojošo skolu 12. klašu absolventi. Stipendija tiek piešķirta 10 pretendentiem, pa 2 no katra novada un Rīgas.

Pieteikšanās un vairāk informācijas: http://www.dpa.lv/lv/stipendijas

Ar cieņu,

Anda Jankoviča