Aktuāli!

Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

 

Jaunumi

27.marts - Starptautiskajā teātra diena
2021-03-26

Starptautisko teātra dienu 1961. gadā iedibināja UNESCO Starptautiskais teātra institūts (International Theatre Institute (ITI)). Visā pasaulē tā ik gadu tiek atzīmēta 27. martā.

Arī attālināto mācību laikā teātra aktivitātes nav pierimušas un arī drāmas pamatos tiek aktīvi strādāts. Ņemot vērā mūsu skolas bagātās teātra tradīcijas, ir tapuši sveicieni tiem, kam teātris sirdī.

Paldies mūsu galvenajiem teātra cilvēkiem skolā - Zanei Bēķei un Oskaram Kļavam, kas gadu no gada uztur teātra garu dzīvu!

Ikšķiles vidusskolas teātra video sveiciens ir skatāms skolas Facebook lapā.

12.klases sveiciens: