Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

8.klases skolēnu sveiciens svētkos
2020-12-16

8.klašu skolēni un datorikas skolotāja Monta Vanaga novēl visiem sirsnīgus, siltus un ģimeniskus šos Ziemassvētkus!

Skolēnu sagatavotie sveicieni:

Elizabetes Kreiles sagatavotais sveicien skatāms šeit.

Kristapa Paķa sveiciens saktāms šeit.

Edgara Bāganta, Arta  Ķudas un Renāra Robežnieka sagatavotie sveicieni skatāmi skolas galerijā.