Aktuāli!

Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, līdz š.g. 7. februārim 5.-12.klašu skolēni turpinās mācības attālināti. Sākot ar 25.janvāri attālinātais mācību process noritēs arī 1.-4. klasēs.

 

Jaunumi

Aicinājums ziedot Ulubeles iemītniekiem
2019-11-12

Labdien!

Mēs, Ikšķiles vidusskolas žurnālistikas un multimediju pulciņa dalībnieki, šajā tumšajā un drūmajā rudens laikā aicinām vērt savas sirdis labiem darbiem un padomāt par tiem, kam ikdienā neklājas viegli. Dažkārt jau nemaz nevajag tik daudz.

Pagājušajā mācību gadā kopīgiem spēkiem iepriecinājām daudzus ulubeliešus. Iespējams, mūsu, devēju, prieks, bija pat lielāks. Iedvesmai aicinām ielūkoties mūsu labo darbu apkopojumā zemāk pievienotajā vietnē

https://www.youtube.com/watch?v=Hg5N7Ubgi_8&feature=youtu.be

Mēs zinām, ka kopā varam! Notici arī Tu! Pievienojies! Neesi vienaldzīgs!