Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Aptauja par iespējamiem (brīvprātīgi) skolēnu formas tērpiem
2016-11-02

Ikšķiles vidusskolas skolēnu pašpārvalde aicina līdz 2016.gada 1.decembrim aizpildīt aptaujas anketu par iespējamiem skolēnu formās tērpiem (vestes, t-krekli, džemperi), kurus brīvprātīgi varērēs iegādāties tie audzēkņu vecāki saviem bērniem, kuri to vēlēsies.

Skolēnu formas tērpi nebūs obligāti. Tie ir domāti skolas identitātes tēla veidošanai un sava novada un skolas patriotisma veicināšanai.

Aptauju Jūs varat aizpildīt šeit.