Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Attālinātajās mājturības stundās tapuši mauči.
2020-12-07

Kad gribās kaut ko siltu, kaut ko savu un kaut ko tādu, kā nav citiem...  un te nu ir - katrai savi, citādāki. Adīti, ārdīti un atkal adīti - mauči vai pulsa sildītāji. Un izrādās, ka var!  Var arī pašas, var attālināti, var no pašas sākuma līdz pašām beigām un var tieši sev vai saviem mīļajiem!  Skolotājas Daces Ozolas-Krastiņas vadītajās attālinātajās mājturības un tehnoloģiju stundās tapuši skaisti darbiņi, kas priecē pašas darinātājas un arī citus!

8.a, 8.b, 8.c un 8.d klašu meiteņu darbi: