Aktuāli!

Ministru kabinets ceturtdien 07.01.2021. nolēma pagarināt ierobežojumus vēl līdz 25. janvārim. 1.-4. klašu skolēniem ziemas brīvdienas tiek pagarinātas līdz 22. janvārim, bet 5.-6. klašu skolēniem mācības attālināti sāksies 11. janvārī.  7.-12. klases turpina jau iesāktās mācības attālināti.

 

Jaunumi

Attālinātajās mājturības stundās tapuši mauči.
2020-12-07

Kad gribās kaut ko siltu, kaut ko savu un kaut ko tādu, kā nav citiem...  un te nu ir - katrai savi, citādāki. Adīti, ārdīti un atkal adīti - mauči vai pulsa sildītāji. Un izrādās, ka var!  Var arī pašas, var attālināti, var no pašas sākuma līdz pašām beigām un var tieši sev vai saviem mīļajiem!  Skolotājas Daces Ozolas-Krastiņas vadītajās attālinātajās mājturības un tehnoloģiju stundās tapuši skaisti darbiņi, kas priecē pašas darinātājas un arī citus!

8.a, 8.b, 8.c un 8.d klašu meiteņu darbi: