Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Balsojums par nomināciju "Gada skolotājs"
2020-09-28

Sākot ar šodienu, 28.septembri līdz 2.oktobrim par izvirzītajiem skolotājiem “Gada skolotājs” titulam var balsot elektroniski. Balsojums pieejams šeit: https://ej.uz/ykw2

Konkursa mērķis ir pateikt paldies Ikšķiles novada pedagogiem un izglītības iestāžu tehniskajiem darbiniekiem par izcilu darbu 2019./2020. mācību gadā un izteikt atzinību, stiprinot profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.

Pateicības raksti tiks pasniegti  skolotājiem un izglītības iestāžu tehniskajiem darbiniekiem, kurus izvirzīs Ikšķiles novada administratīvajā teritorijā esošo izglītības iestāžu vadītāji.

(Informācija no Ikšķiles novada mājas lapas ikskile.lv)