Aktuāli!

Lai skaista un saulaina vasara!

Skolas centrālās durvis atvērtas no 8.00 līdz 16.00.

Jaunumi

Braukšanas maksas atvieglojumi izglītojamajiem
2022-09-07

25. augustā Ogres dome pieņēma saistošos noteikumus "Par braukšanas maksas atvieglojumu izglītojamajiem Ogres novadā".

Aizpildītu pieteikumu braukšanas maksas atvieglojumiem vecāks iesniedz klases audzinātājam.

Iesniegums braukšanas maksas kompensācijai – to vecāki aizpilda un iesniedz klases audzinātājam ne vēlāk kā līdz nākamā mēneša 5. datumam (tas nozīmē, ka par septembri iesniedz oktobrī) Šis iesniegums jāpilda tikai tajos gadījumos, kad skolēns ir maksājis par biļeti, ja būs viss kārtībā ar Ogrēnieša karti, uzlīmēm - braukšana sabiedriskajā transportā, Ogres novadā, ir par velti – uzrādot karti.

Paralēli hologrammai par klasi, uz skolēnu kartēm būs uzlīmes – “pilsēta”, “novads” un “pilsēta/novads” (vizualizācija par to, kādā izvietojumā līmēt uzlīmes). 

Liepājas autobusu parka sabiedriskā transporta maršrutos līdz 16. septembrim braukšana bez maksas notiek, uzrādot skolēna karti vai apliecību pat tad, ja uz kartes nav uzlīmes. Pēc 16. septembra - tikai ar uzlīmēm.

Braukšanas maksas atvieglojumi attiecas uz skolēniem, kuri neizmanto skolēnu autobusus!