Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Daudz laimes, Latvija!
2020-11-17

TU ESI LATVIJA
Šo pašu svētāko
Tu neaizmirsti:
vai celies debesīs,
vai jūras dzīlēs nirsti,

vai draugu pulkā
dali savu prieku,
vai viens pats satiecies
ar pretinieku -
Tu esi Latvija!
/Ojārs Vācietis/

 

Aicinot svinēt Latvijas 102. dzimšanas dienu ģimenēs, atrast gaismu sevī un līdzcilvēkos, Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa sveic visus Latvijas valsts svētkos: video.

Arī mūsu sākumskolas skolēni ir sagatavojuši video sveicienu Latvijas dzimšanas dienā: video.