Aktuāli!

Skolas kanceleja darbu atsāk 11.augustā.

Skolas bibliotēka atvērta no 17.augusta.

 

Jaunumi

Decembrī norisināsies Individuālās skolēnu spēka izturības sacensības
2021-12-02

Decembrī norisināsies Individuālās skolēnu spēka izturības sacensības

No 1. – 19. decembrim ikviens Ogres novada skolu skolēns no 6.-12.klasei tiek aicināts izmēģināt savus spēkus individuālā spēka izturības pārbaudē, iesūtot savu veikumu video formātā, tādējādi apliecinot uzdevuma izpildi.

Sacensības norisināsies kompleksā 3 vingrinājumu izpildē. 1 minūti veicot atspiedienus jeb “pumpēšanos”, 1 minūti pietupjoties un 1 minūti izpildot vēdera preses vingrinājumus. Tādejādi 3 minūšu laikā mēģinot izpildīt pēc iespējas vairāk katra vingrinājuma atkārtojumus.

Labākie zēni un meitenes tiks noskaidroti 3 klašu grupās: A gr. – 10.-12.klase, B gr. – 8.-9.klase un C – gr. 6.-7.klase.

Izpildot 3 minūšu spēka-izturības uzdevumu, paveiktais jāfiksē videoformātā, kurā ir ir redzama gan vingrinājumu izpildes kvalitāte, gan blakus novietots pulkstenis, hronometrs vai taimeris, kurā var skaidri saskatīt laika atskaiti.

Video jāiesūta e-pastā: andris.krauja@ogresnovads.lv vai uz WhatsApp Nr. – 23 003 732

Visiem dalībniekiem lūgums iepazīties ar sacensību nolikumu

Saite uz skaidrojošo video: https://www.youtube.com/watch?v=eq0U6sOS6R0&t=21s