Aktuāli!

Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.
 
Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

 

 

Jaunumi

Domes preses relīze par ēdināšanas pakalpojumiem Ikšķiles novada pašvaldības izglītības iestādēs
2018-03-23

Preses relīze

23.03.2018.

Iepirkuma rezultātā samazinājušās cenas par ēdināšanu Ikšķiles vidusskolā un PII “Urdaviņa”

2018.gada martā noslēdzās Ikšķiles novada pašvaldības atklātais konkurss “Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Ikšķiles novada pašvaldības izglītības iestādēs”. Saskaņā ar konkursa rezultātiem 20. martā tika noslēgts pakalpojuma līgums ar SIA “Baltic Restaurants Latvia” par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Ikšķiles vidusskolā un PII “Urdaviņa”.

Pakalpojuma uzsākšanas datums saskaņā ar līguma nosacījumiem Ikšķiles vidusskolā ir paredzēts, sākot ar 2018.gada 26.martu, bet PII “Urdaviņa” - ar 2018.gada 3.aprīli.

Iepirkuma rezultātā ēdināšanas izmaksas izglītības iestādēs samazinājušās. Piemēram, PII “Urdaviņa” pašreiz 1.-2. gadus veciem bērna trīsreizēja (brokastis, pusdienas, launags) ēdināšana izmaksā 2,53 euro, no 3.aprīļa maksa par trīsreizēju bērnu ēdināšanu būs 2,09 euro. Savukārt 3.-7.gadu vecam bērnam pašreiz izmaksas ir 2,84 euro, bet ar 3.aprīli maksa būs 2,76 euro.

Tāpat kompleksais pusdienu piedāvājums būs lētāks arī Ikšķiles vidusskolā. Ja līdz šim kompleksā ēdiena izmaksa bija 1,88 euro, tad ar 26.martu maksa būs 1,55 euro. Launaga izmaksas samazināsies no 0,88 euro līdz 0,65 euro. Ikšķiles vidusskolā pakalpojuma sniedzējs arī turpmāk nodrošinās norēķinu iespējas ar E-kartēm, taču aicinām vecākus pievērst uzmanību, veicot iemaksas skolēnu e-kartēs, jo turpmāk mainīsies bankas konta numurs naudas iemaksām.

Pašvaldība kopā ar izglītības iestādēm uzraudzīs, lai pakalpojuma sniedzējs nodrošinātu kvalitatīvu ēdināšanu, kā arī tiktu ievēroti visi līguma nosacījumi. SIA “Baltic Restaurants Latvia” jau šobrīd veic ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanu daudzās izglītības iestādēs citviet Latvijā, uzņēmuma moto ir: “Ne tikai veselīgi, bet arī garšīgi!”

Pirms tika pieņemts lēmums par ēdināšanas pakalpojuma iepirkuma organizēšanu, Ikšķiles novada pašvaldība veica izmaksu aprēķinu. Izmaksas 3,5 gadu posmam bija paredzamas 1 570 000,00 euro apmērā, līdz ar to šie līdzekļi turpmākos gados tiks ieguldīti pašvaldības pamatfunkciju un infrastruktūras attīstītībā.