Aktuāli!

Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

 

Jaunumi

"Dziedi silti" meitenes piedalās ikgadējā SMU pasākumā CITS BAZĀRS
2021-04-22

Mūsu skolas mācību uzņēmuma "Dziedi silti" meiteņu komanda Amanda Matisone, Diāna Peinberga un skolas absolvente Terēze Teibe piedalās ikgadējā SMU pasākumā CITS BAZĀRS ar savu produktu - estētiskas mapes ar iestrādātu sildelementu un skatuves etiķetei atbilstošu vizuālo izskatu.

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šopavasar notiks tiešsaistē. Vietnē jalatvia.lv/katalogs skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai. 

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties CITĀ BAZĀRĀ, no 22. līdz 26. aprīlim, apmeklējot lapu jalatvia.lv/katalogs

Kā arī aicinām pieslēgties atklāšanas tiešraidei 22.04.2021 plkst. 10:30  un apbalvošanas tiešraidei 26.04.2021 plkst. 14:00 mūsu Facebook lapā https://www.facebook.com/JALatvia 

CITS BAZĀRS norises laikā kā ierasts jaunos uzņēmējus vērtēs pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tiks apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ‘’Sociālo mediju komunikācijas balva’’, ‘’SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam’’, ’’Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums’’, ’’SMU biznesa potenciāls’’ un ’’Labākais reklāmas video’’.

CITS BAZĀRS dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT.

Informācija no Junior Achievement Latvia