Aktuāli!

Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process visām klasēm turpinās attālināti.

 

Jaunumi

Dziesmas spēks cauri ekrānam.
2021-01-18

Ikšķiles vidusskolas 5.-9.klašu koris šajā nepieredzētajā mācību gadā strādājis dažādās formās – sākumā pa grupām (nelielās grupiņās stāvot, pat visa skola pieskandināta Skolotāju dienas rītā), vēlāk jau individuāli dziedot.

Jaunais gads iesākts ar pacilājošu visa kora atkalsatikšanos – kora kopīgiem tiešsaistes mēģinājumiem Google Classroom. Dziedātāji sanāca atkal visi 75, kā senāk… ar tādu fantastisku gribēšanu un degsmi, ar tādu prieku un nopietnu atbildību par Dziesmu svētkiem. Smiekli, kopīgas sarunas, neticami spēcīgas emocijas caur visu ekrānu, mūsu kora kolektīva spēka sajūta un ilgas atkal dziedāt korī blakus, plecu pie pleca Dziesmu svētku estrādē! Tas viss atkal uzvirmo un ceļ spārnos!

Dziesma dod spēku un gaismu!

Lai  mūsu skolas koristiem, diriģentei Mairai Līdumai un koncertmeistarei Edītei Eglītei pacietība, gaidot atkalredzēšanos, atkalsanākšanas un atkaldziedāšanas! Prieku un radošu garu! Lai skan!

Kora dalībnieki tiešsaistē