Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Filmiņa par Ikšķiles vidusskolu
2016-09-13

Ikšķiles vidusskolas jubilejas gadā ir tapis videoklips par skolu. Tā autors ir Ikšķiles vidusskolas absolvents Artūrs Franckevičs! Filmiņu par skolu Jūs varat apskatīties spiežot šeit.