Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Ierobežojumi, kas ir spēkā no 11.10.2021.
2021-10-11

No 11. oktobra līdz 11. janvārim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija. Trīs mēnešus spēkā būs stingrāki Covid-19 ierobežojumi ar mērķi ierobežot slimības izplatību.

Skolās stundu laikā un koplietošanas telpās gan skolēniem, gan pedagogiem jālieto sejas maskas. Tāpat jāievēro klases burbuļa princips, kad vienā telpā neatrodas dažādu klašu skolēni.

Ar pārējiem ierobežojumiem lūdzam iepazīties infogrammās.

Ierobežojumi skolā

Ierobežojumi interešu izglītība