Aktuāli!

Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

 

Jaunumi

IK Jaunieši izsludina projektu konkursu
2021-03-04

Jau septīto gadu tiek izsludināts jauniešu projektu konkurss, kurā var piedalīties Ikšķiles novada jaunieši vai neformāla jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Jauniešu projektu konkursa mērķis ir veicināt Ikšķiles novada jauniešu iniciatīvu realizēšanu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē. Projektu konkursā var piedalīties ikviens Ikšķiles novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Maksimālais piešķirtā finansējuma apjoms vienam projektam ir 500 EUR.

Pagājušajā gadā konkursa ietvaros tika saņemti trīs projekti – Ikšķiles jauniešu centra virtuves labiekārtošana un aprīkošana, aprīkojuma iegāde Ikšķiles novada jaunsardzes vienībai un aprīkojuma iegāde IKjaunieši mēdiju grupai.

Piesakies līdz 19.martam un tiec pie 500 EUR savas idejas īstenošanai.

Ja Tev ir ideja, bet nezini, ko darīt tālāk, raksti uz ikjauniesi@ikskile.lv un vienojies par attālināto konsultāciju!

Konkursa nolikums lasāms ikjauniesi.lv