Aktuāli!

Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Jaunumi

Ikšķiles vidusskola sadarbosies ar Rīgas Tehnisko universitāti
2020-05-20

Ikšķiles vidusskola, vidējās izglītības piedāvājuma nodrošināšanā, sadarbosies ar Rīgas Tehnisko universitāti. Ikšķiles novada pašvaldības pārstāvji un Ikšķiles vidusskolas vadības komanda šodien uzsāka sarunas par nodoma līguma slēgšanu ar Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvjiem. Nodoma līgums paredzēs iespēju turpmāk vidusskolā  (12. klasē) apgūt padziļinātos fizikas un ķīmijas kursus Rīgas Tehniskajā universitātē, izmantojot universitātes tehniskos resursus un mācībspēkus. Mūsu skolēni iegūs ne tikai izcilu izglītību, bet arī augstāku konkurētspēju iestājai Rīgas Tehniskajā universitātē un citās augstākajās izglītības iestādēs. Skolēniem būs iespēja, saistībā ar šiem padziļinātajiem kursiem, izstrādāt arī projekta darbu starpdisciplinārajā kursā.

Ikvienam 9.klašu absolventam, stājoties Ikšķiles vidusskolas 10.klasē, būs iespēja uzsākt konkurētspējīgas izglītības apguvi.