Aktuāli!

Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.
 
Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

 

 

Jaunumi

Informācija par projektu "Ikšķiles vidusskolas pārbūve"
2018-03-09

Projekts “Ikšķiles vidusskolas pārbūve”

 

Noslēgumam tuvojas Ikšķiles vidusskolas jaunā korpusa būvniecība. Šobrīd tiek veikti telpu iekšdarbi, un, iestājoties siltākam laikam, tiks veikti arī fasādes apdares darbi un teritorijas labiekārtošana. Projekta ietvaros, papildus ventilācijas sistēmas pārbūvei un dienvidu fasādes logu nomaiņai esošās skolas telpās, tiks labiekārtoti fizikas un ķīmijas kabineti, pielāgojot tos dažādu specifisku eksperimentu veikšanai, kā arī tiks uzlaboti informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumi. Šos darbus plānots uzsākt skolēnu vasaras brīvlaikā. Projekts tiks īstenots līdz 2018. gada 1. septembrim.

Projekta Nr. 8.1.2.0/17./I/007 “Ikšķiles vidusskolas pārbūve” kopējās plānotās izmaksas ir 4 260 550,43 EUR, no kurām ERAF finansējums ir 1 968 659 EUR un Valsts budžeta dotācija ir 238 674,42 EUR.

Ikšķiles vidusskolas pārbūves darbus veic SIA “Latvijas energoceltnieks”.

Ikšķiles novada pašvaldības Attīstības nodaļa