Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Informācija par Sporta halles ieeju.
2016-11-02

Informējam, ka no rītdienas, 2.novembra, līdz mācību gada beigām, darba dienās līdz plkst.17.00 Sporta halles ieeja sakarā ar notiekošajiem būvdarbiem tiek SLĒGTA. Ieeja uz nodarbībām, kas sākas plkst.15.30 līdz 17.00 paredzēta caur SKOLAS GALVENO IEEJU.

Lūdzam arī stundu laikā neizmantot riteņu novietni pie Sporta halles.