Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process visām klasēm turpinās attālināti.

Informatīvs materiāls par masku lietošanu
2021-02-03

Tā kā 8.februārī skolā atgriežas 1. un 2. klases, aktualizējas jautājums par higiēnas noteikumu ievērošanu, kā arī mutes un deguna aizsega lietošanu skolā.

Lai palīdzētu vecākiem, skolotājiem un citiem bērnu audzināšanā iesaistītajiem pārrunāt ar bērniem masku nēsāšanas nepieciešamību Covid-19 pandēmijas laikā, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir izveidojusi dzīvespriecīgu animāciju:  video.

Infografikas par mutes un deguna aizsega lietošanu skolā pieejamas Valsts izglītības satura centra (VISC ) mājas lapā.

Izglītības kvalitātes valsts dienesta inormācija, kā rīkoties, ja netiek lietots mutes un deguna aizsegs:

Ko darīt, ja skolēns nelieto masku