Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Izglītības process Ikšķiles vidusskolā no 15.11.2021.
2021-11-10

Atbilstoši valdības 09.11.2021. apstiprinātajiem grozījumiem rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, izglītības process no 15.11.2021. visās pakāpēs notiks klātienē.

Vispārējā izglītība

• Mācību procesa laikā vienlaikus vienā mācību telpā atrodas viena klase.
  • Skolēni un pedagogi lieto sejas maskas no brīža, kad ienāk skolā (gan starpbrīžos, gan mācību stundu laikā).
  • Katrs skolēns ir atbildīgs par to, lai viņš ievērotu visus noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus
  1. distancēšanos, cik vien tas ir iespējams;
  2. maskas lietošanu gan mācību stundās, gan starpbrīžos;
  3. roku mazgāšanu vai dezinficēšanu.
  • Skolēnu (un darbinieku) testēšana tiek veikta valstī noteiktajā kārtībā.
  • Ēdināšana tiek īstenota pēc stingra grafika – katrai klasei nosakot konkrētu laiku, cikos drīkst ierasties ēdnīcā, un sadales leti, pie kuras saņemt porciju, kā arī galdu, pie kura skolēni drīkst ēst. Skolēnus, kas neizmanto talonus, aicinām par pusdienām norēķināties ar “pīkstināmu” maksājumu karti.
  • Izglītības procesu var īstenot attālināti:
  1. pamata un vidējās izglītības pakāpē, ja 1/3 [viena trešā daļa] no klases skolēniem mācās attālināti noteiktās mājas karantīnas dēļ;
  2. izvērtējot attiecīgās klases mācību priekšmetu pedagogu pieejamību kvalitatīva klātienes mācību procesa īstenošanai, šajā gadījumā lēmumu par attālinātām mācībām saskaņojot ar skolas dibinātāju.
  • Attālinātās mācības notiek atbilstoši Ikšķiles vidusskolas attālināto mācību vadlīnijām.