Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Izmaiņas autobusu kustības grafikos
2016-11-11

Informējam, ka ar 2016.gada 11.novembri, sakarā ar Ogres Mālkalnes prospekta remontdarbu pabeigšanu ir veiktas izmaiņas Skolēnu autobusa kustības grafikos. Ar tām iepazīties Jūs sadaļā "Autobusu saraksts" vai šeit.