Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Izmaiņas skolēnu autobusu sarakstā no 07.12.2020.
2020-12-04

Sakarā ar to, ka no pirmdienas 7.decembra skolā uz klātienes mācībām ierodas tikai 1.-4. klases, ir ieviestas nelielas izmaiņas skolēnu autobusu kursēšanas laikos.
Rīta laiki nemainās, mainās autobusu atiešanas laiki pēcpusdienā (Mainās informācija maršrutā Nr.2, maršrutā Nr.4, maršrutā Nr.8 (tikai izņemta Tīnūžu sākumskola); maršruti Nr.1, Nr3, Nr.5, Nr.6 un Nr.7 nemainās). Saraksts pieejams sadaļā autobusu saraksts skolas mājas lapā.