Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Klusajā Adventa laikā...
2020-12-03

...Visums ar zemi caur sniega pārslām,

gaismas valodā sarunājas.

Pavisam kluss šogad Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Aizdedzinot Adventa sveci, direktore Ginta Liepiņa aicina pavadīt šo pirmssvētku laiku saticībā, mīlestībā un rūpējoties vienam par otru. Pirms Ziemassvētku sveiciens skolas galerijā.

Taču skola pamazām sāk rotāties Ziemassvētku noskaņās. Paldies čaklajiem rūķīšiem - Anitai Siliņai, sākumskolas skolotājām un Dacei Jurcēnai - kas palīdzējuši tapt Adventes vainagiem!