Aktuāli!

Ministru kabinets ceturtdien 07.01.2021. nolēma pagarināt ierobežojumus vēl līdz 25. janvārim. 1.-4. klašu skolēniem ziemas brīvdienas tiek pagarinātas līdz 22. janvārim, bet 5.-6. klašu skolēniem mācības attālināti sāksies 11. janvārī.  7.-12. klases turpina jau iesāktās mācības attālināti.

 

Jaunumi

Klusajā Adventa laikā...
2020-12-03

...Visums ar zemi caur sniega pārslām,

gaismas valodā sarunājas.

Pavisam kluss šogad Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Aizdedzinot Adventa sveci, direktore Ginta Liepiņa aicina pavadīt šo pirmssvētku laiku saticībā, mīlestībā un rūpējoties vienam par otru. Pirms Ziemassvētku sveiciens skolas galerijā.

Taču skola pamazām sāk rotāties Ziemassvētku noskaņās. Paldies čaklajiem rūķīšiem - Anitai Siliņai, sākumskolas skolotājām un Dacei Jurcēnai - kas palīdzējuši tapt Adventes vainagiem!