Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Mācību process 7.-12.klasēm
2020-10-28

Balstoties uz epidemiologu novērojumiem par to, ka 13-19 gadu vecuma grupa ir daudz vairāk pakļauta inficēšanās riskam, otrdien 28.oktobrī valdībā pieņemts lēmums mācības 7.-12. klašu skolēniem attālināti organizēt vēl divas nedēļas līdz 13.novembrim.

Noteiktie ierobežojumi:

  • 7.-12.klašu skolēni līdz 13.novembrim mācās attālināti;
  • Interešu izglītības nodarbības līdz 13. novembrim 1.-6. klasēm notiek individuāli klātienē vai attālināti.

Lūdzam ņemt vērā, ka esošā situācija var mainīties jebkurā brīdī, atkarībā no valstī pieņemtajiem lēmumiem par papildus ierobežojumiem!