Aktuāli!

Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

 

Jaunumi

Mājturības stundās tapušas aproces, spilveni un somiņas
2021-03-30

Kad ledus kūst un rasas lāses sāk mirguļot... kad saule aicina tā, ka acis žilbst...  kad gribas kaut ko jaunu, tik nevar saprast ko... Kāpēc gan neiepriecināt sevi vai kādu savu mīļo ar mazu spožu nieciņu - pērļu rokassprādzi?!

8.klašu meiteņu darbi pērļošanā:
 

Es gribu, es varu, es protu...  Te nu bija jāizmato viss, kas patīk un kas padodas, ko prot un kas apgūts no jauna. Pilnīgi 100% patstāvīgi no idejas līdz galarezultātam. Viens posms ir noslēdzies un tas, kas apgūts līdz šim, nekur nepazudīs, bet paliks kā pamats jaunām radošām idejām un iecerēm turpmākā dzīvē.

9 A, B, C, D klašu meiteņu noslēguma darbi mājturībā un tehnoloģijās - spilveni un somas:
 

 
 
Darba procesu uzraudzīja un vērtīgus padomus meitenēm deva viņu skolotāja Dace Ozola-Krastiņa.