Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

2016-10-31

Informējam, ka no šodienas Ikšķiles vidusskolai ir savs profils sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram".Par aktualitātēm informēsim Jūs arī "Facebook" lapā, bet krāšņākās fotogrāfijās no pasākumiem un ikdienas notikumiem publicēsim "Instagram" lapā. Sociālo tīklu lapas varat sameklēt sadaļā "Mēs sociālajos tīklos"

Tāpat informējam, ka visi aktuālie pasākumi Ikšķiles vidusskolā tiek publicēti "Notikumu kalendārā".