Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Muzeju nakts
2013-05-05

Šogad Muzeju nakts veltīta rokdarbiem, būs visādas “šanas” un “šanās” –  rokdarbu grāmatas atvēršana, ziņģēšana, lasīšana, šūšana, grebšana, slīpēšana, pankoku smeķēšana, spēlēšana un spēlēšanās, izrādīšanās, andelēšanās un citas lustēšanās.

“Klibklabēs paminas, šņikšņakstēs šķēres...” -  17. maijā visi atkal aicināti izbaudīt Muzeju nakts burvību Ikšķiles vidusskolā. Sākums  pl. 20. 00 skolas aktu zālē. Šogad Muzeju nakts veltīta rokdarbiem, būs visādas “šanas” un “šanās” -  rokdarbu grāmatas atvēršana, ziņģēšana, lasīšana, šūšana, grebšana, slīpēšana, pankoku smeķēšana, spēlēšana un spēlēšanās, izrādīšanās, andelēšanās un citas lustēšanās.

Lejas gaitenī

- rokdarbu tirdziņš;

- šūšanas meistardarbnīca.

Skolas darbnīcā – koka masku

izgatavošanas meistardarbnīca.

Muzejā–

-skolas vēstures ekspozīcija;

-skolēnu rokdarbu izstāde;

-ekskluzīva Bitīšu izstāde

(no sk.M. Korotkēvičas kolekcijas);

Sporta laukumā

-aktivitātes jaunajā sporta kompleksā.

Ēdamtelpā –

-mielošanās ar pankūkām un tēju.

Radošā grupa