Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

No skolotāja Andra Jaunberga atvadoties…
2020-05-18

Esam saņēmuši skumju ziņu – no mums aizgājis Ikšķiles vidusskolas bijušais skolotājs Andris Jaunbergs. Cilvēks, kurš mūsu skolā ielika informātikas pamatus, atnāca strādāt tad, kad tikai sākām ielauzīties tajā pasaulē, bez kuras tagad neiztiktu. Mācīja gan skolēnus, gan skolotājus, nenogurstoši atkārtoja jau reiz teikto, papildinot ar kādu humora devu. Tā bija laime un pārdzīvojums – runāt ar Andri. Viņš visu pārzināja, nekad neatteica palīdzēt, palika skolā līdz vēlam vakaram, piedalījās pasākumos.

Raksta turpinājumu lasiet sadaļā SKOLAS MUZEJS