Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Notikušas Skolēnu pašpārvaldes vēlēšanas
2020-10-08

Šodien mūsu skolā notika Skolēnu pašpārvaldes (SP) prezidenta vēlēšanas.

No šodienas SP komandu vadīs 10.B klases skolēns Aleksandrs Molloudis.

SP prezidenta  vietniece būs Ance Zariņa.

SP komanda: Aleksandrs Molloudis, Ance Zariņa, Elīze Madara Āboltiņa, Arita Siliņa, Annija Grinberga, Elīna Gutberga, Keita Elīza Paukšēna, Rainers Batarags, Edvards Driķis, Matīss Liepa, Edvards Petkuns.

Novēlam veiksmi, radošu garu un izdošanos!