Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Par attālinātā mācību procesa norisi
2021-10-07

Tā kā vairākas klases šobrīd jau mācās attālināti karantīnas dēļ, ir sagatavots informatīvs materiāls par attālinātā mācību procesā norisi mūsu skolā.

Ar direktora vietnieces Diānas Ganiņas sagatavoto materiālu var iepazīties šeit.