Lai skaista un saulaina vasara!

Skolas centrālās durvis atvērtas no 8.00 līdz 16.00.

Par centralizēto eksāmenu rezultātiem un sertifikātiem
2024-06-25

IZM info

Centralizēto eksāmenu rezultāti un sertifikāti būs pieejami:  pamatizglītībā – no 1. jūlija, vidējā izglītībā - no 11. jūlija.

Skolēni, izmantojot savus E-klases vai Mykoob piekļuves datus, varēs pieslēgties portālam un redzēt savus centralizēto eksāmenu rezultātus, kā arī izgūt nokārtoto centralizēto eksāmenu sertifikātus elektroniski parakstīta dokumenta formātā kā edoc datnes.

Nepilngadīgu skolēnu vecāki un pilngadīgi skolēni gan šī, gan iepriekšējā mācību gada centralizēto eksāmenu sertifikātus varēs izgūt Latvija.lv e-pakalpojumā Nr.EP226 “Centralizēto eksāmenu sertifikātu, lēmumu un izziņau par valsts valodas prasmes pārbaudes rezultātiem saņemšana”, kā arī apskatīt nokārtoto eksāmenu rezultātus Latvija.lv e-pakalpojumā Nr.EP181 “Mani dati izglītības reģistros”.

Plašāk Izglītības ministrijas tīmekļa vietnē.

Informācijas avots: Izglītības un zinātnes ministrija