Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Par ēdienkarti skolas ēdnīcā
2016-11-07

Informējam, ka turpmāk skolvadības sistēmā "E-klase" tiks publicēta ēdienkarte 1.-4.klašu audzēkņu pusdienu kopgaldam un launagam. Informācija ir atrodama "E-klases" Skolas jaunumu sadaļā.

Skolas administrācija