Aktuāli!

Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Jaunumi

Pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”.
2021-08-31

2. un 3. septembrī tiks organizēti divu dienu pasākumi Ikšķiles vidusskolas 7. – 12. klašu audzēkņiem “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”.

Saliedēšanās dienas “Mēs kopā” tiek organizētas, lai sniegtu jauniešiem iespēju socializēties, palīdzētu veicināt jauniešu socializēšanās prasmju atjaunošanos, emocionālo noturību un labsajūtu klasē un skolā.

Lai ievērotu atbilstošos drošības noteikumus pasākums tiek organizēts divās klašu grupās:

  • 2. septembris - ceturtdiena (9. – 12. klases)
  • 3. septembris - piektdiena (7.- 8. klases)

Paralēli 2. un 3. septembrī šīm klašu grupām pie Ikšķiles vidusskolas norisināsies “Iespēju festivāls”. Šī aktivitāte tiek organizēta ar mērķi sekmēt kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu ārpusskolas aktivitātēs un veicinātu jauniešu sagatavotību  turpmākajām mācībām un darba tirgum.

  • 2. septembris - ceturtdiena (7.- 8. klases)
  • 3. septembris - piektdiena (9. – 12. klases)

Abi pasākumi tiek rīkoti projekta “Atbalsts IKvienam jaunietim” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt Ikšķiles vidusskolas jauniešiem pieejamus un viņu vajadzībās balstītus atbalsta pasākumus, kas mazinātu Covid-19 pandēmijas radītās sekas un palīdzētu stiprināt viņu psihoemocionālo veselību. Projekta noteiktā mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kurus ietekmējusi Covid – 19 pandēmija.

Projektu rīko  Ogres novada pašvaldības Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvalde ar Ikšķiles vidusskolas un Ogres novada izglītības pārvaldes atbalstu.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projektu konkursu “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.