Aktuāli!

Līdz 1.jūlijam skola ir atvērta katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00.

 

Jaunumi

Pieteikšanās uzņemšanai 10.klasē vēl līdz 20.jūnijam.
2022-06-15

Pretendenti reģistrējas uzņemšanai pašvaldības izglītības iestāžu 10. klasēs no 1. maija līdz 20. jūnijam, elektroniski aizpildot reģistrācijas pieteikumu pašvaldības tīmekļa vietnē www.ogresnovads.lv. Reģistrācijas pieteikumu varat skatīt arī šajā saitē

Reģistrācijas pieteikuma aizpilde jāveic vienā reizē. Lai iepazītos ar reģistrācijas pieteikuma jautājumiem, aicinām tos apskatīt pirms pieteikuma aizpildes Šajā saitē

Aizpildot pieteikumu, svarīgi precīzi norādīt visu prasīto informāciju! Pieteikumā prasītais pretendenta pamatojums par savu motivāciju mācīties izvēlētajā pašvaldības izglītības iestādē un  programmas novirzienā ir viens no vienotajiem uzņemšanas kritērijiem un sastāda 10% no kopējā vērtējuma. Motivācijas  atbilžu vērtēšanas kritēriji pieejami Šajā saitē

Iesniedzot aizpildīto pieteikumu (nospiežot pogu Reģistrēt), parādīsies informācija, ka pieteikums ir reģistrēts Ogres novada pašvaldības datu bāzē un pieteikuma iesniedzējs uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi  saņems pieteikuma reģistrācijas numuru.

Šo informāciju (numuru) ieteicams saglabāt, izdrukāt vai pierakstīt, jo pēc tā varēs sekot informācijai par konkursa rezultātiem.

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības, tad no 2022. gada 1. maija Ogres novada Izglītības pārvalde nodrošina konsultācijas, sazinoties pa tālruni +371 29412754, vai izmantojot e-pastu: izglitiba@ogresnovads.lv.