Aktuāli!

Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

 

 

Jaunumi

Projekts "Iepazīsti savu kaimiņu!"
2012-10-27

Ir izveidots projekta "Iepazīsti savu kaimiņu!" blogs, kurā var lasīt visu aktuālo informāciju gan par pašu projektu, gan par dalībniekiem un viņu piedzīvojumiem viesošanās laikā. Arī masu mediju interese ir ļoti liela. Jau publicēts raksts NRA, rādīts sižets TV3 ziņās, radio intervija Radio 4, pirmdien skolā būs Somijas radio intervija ar vecākiem un skolēniem, kuri piedalās projektā, kā arī Rīgā tiks filmēti sižeti TV5 un MixTV ziņu raidījumiem. Šobrīd noris sarunas ar Vācijas TV par sižeta veidošanu ārzemju ziņām. Par medijos rakstīto, rādīto un dzirdēto variet lasīt blogā sadaļā "Mediji".
Bloga adrese tiek popularizēta sociālajos medijos un presē.

Blogu atradīsiet šeit: http://iepazistisavukaiminu.wordpress.lv/