Aktuāli!

    Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

    Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

 

Jaunumi

Projekts "Iepazīsti savu kaimiņu!"
2012-10-27

Ir izveidots projekta "Iepazīsti savu kaimiņu!" blogs, kurā var lasīt visu aktuālo informāciju gan par pašu projektu, gan par dalībniekiem un viņu piedzīvojumiem viesošanās laikā. Arī masu mediju interese ir ļoti liela. Jau publicēts raksts NRA, rādīts sižets TV3 ziņās, radio intervija Radio 4, pirmdien skolā būs Somijas radio intervija ar vecākiem un skolēniem, kuri piedalās projektā, kā arī Rīgā tiks filmēti sižeti TV5 un MixTV ziņu raidījumiem. Šobrīd noris sarunas ar Vācijas TV par sižeta veidošanu ārzemju ziņām. Par medijos rakstīto, rādīto un dzirdēto variet lasīt blogā sadaļā "Mediji".
Bloga adrese tiek popularizēta sociālajos medijos un presē.

Blogu atradīsiet šeit: http://iepazistisavukaiminu.wordpress.lv/