Aktuāli!

    Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

    Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

 

Jaunumi

Pulciņi
2012-10-02

Ikšķiles vidusskolas interešu izglītības

realizācijas grafiks 2012./2013.m.g. 1. semestrim

N.p.k.

Programmas nosaukums

Skolotāja vārds, uzvārds

Nodarbību vieta

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

1.

5.-9.kl.koris

Dina Krastiņa

 

Aktu zāle.

007.kab.

 

0.stunda

7.50-8.30

 

7.,8.,9.stunda

13.50-16.00

 

2.

1.klašu koris

Sarmīte Viļuma

 

Aktu zāle,

013.kab.

 

 

 

6.stunda

13.00-13.40

6.stunda

13.00-13.40

3.

2.-4.klašu koris

Sarmīte Viļuma

 

Aktu zāle,

013.kab.

7.stunda

13.50-14.30

7.,8.stunda

13.50-15.15

 

 

 

4.

Vokālais ansamblis

sākumskolā

Sarmīte Viļuma

 

Aktu zāle,

013.kab.

 

0.stunda

7.50-8.30

7.,8.stunda

13.50-15.15

 

 

5.

POP grupa sākumsk.

 Sarmīte Viļuma

 

Aktu zāle,

013.kab.

 

 

 

 

8.stunda

14.35-15.15

0.stunda

7.50-8.30

6.

POP grupa pamatskolā

Sarmīte Viļuma

Aktu zāle,

013.kab.

8.stunda

14.35-15.15

 

 

0.stunda

7.50-8.30

 

7.

Vokālais ansamblis

 pamatskolā

Dina Krastiņa

 

007.kab.

 

8.,9.stunda

14.35-16.00

 

 

8.stunda

14.35-15.15

8.

Populārās mūzikas vokālā studija

Inguna Bērziņa

Aktu zāle.

006.kab.

Starpbr.,6.stunda

12.30-13.40

Starpbr.,8.,9.st.

12.30-13.40-16.00

6.,8.stunda

13.00    15.15

4.stunda,

17.00-20.30

 

9.

Vok.instr. ansamblis

folkgrupa

Normunds Krastiņš

Aktu zāle,

007.kab.

 

15.20-19.00

 

 

15.00-18.00

 

17.00-20.30

 

10.

 

Ģitārspēle

Linda Ivanova

mob.28351306

Aktu zāle

 

0.stunda

7.50-8.30

 

 

Sestdienās

9.00-12.00

11.

Tautiskās dejas

sākumskolā

Daiga Sosnare

 

Aktu zāle

6.,7.,8.stunda

13.00-15.15

 

6.,7.,8.stunda

13.00-15.15

 

 

12.

 

Tautiskās dejas

sākumskolā

Sandra Tilta

 

Aktu zāle, konf.zāle

6.stunda

13.00-13.40

 

6.stunda

13.00-13.40

6.stunda

13.00-13.40

7.stunda

13.50-14.30

13.

Teātra studija vidusskolā

Zane Bēķe

 

Aktu zāle.

110.kab.

 

 

 

8.,9.,10.stunda

14.35-17.00

 

14.

Ievads teātra spēles pamatos

Zane Bēķe

Aktu zāle.

010.kab.

 

8.,9.stunda

14.35-17.00

9.,10.stunda

15.20-17.00

 

8.,9.stunda

14.35-17.00

15.

 

Skatuves kustība, ritms

Oskars Kļava

Aktu zāle

 

17.00-19.00

 

8.,9.,10.stunda

14.35-17.00

17.00-19.00

16.

Skatuves runa

 

Solvita Zirne

Aktu zāle,

201.kab.

 

 

 

0.stunda

7.50-8.30

 

17.

 

Bērnu teātris sākumskolā

Solvita Zirne

Aktu zāle,

201.kab.

 

 

0.stunda

7.50-8.30

 

 

18.

 

Mazie rokdarbnieki sākumskolā

Zane Hartmane

 206.kab.

 

 

7.,8.,9.stunda

13.50-16.40

 

 

19.

Auduma dekorēšana

 

Dace Ozola- Krastiņa

011.kab.

 

16.00-17.30

 

15.00-16.40

 

20.

Vizuālā māksla sākumskolā, pamatskolā

Anita Mežaka

108.kab.

15.30-17.00

 

15.00-17.00

 

 

21.

 

Dekoratīvā noformēšana

Dace Ozola- Krastiņa

011.kab.

 

15.20-16.40

 

 

 

 

 

22.

 

Amatniecība, kokapstrāde

Aivars

Birkmanis

110.kab.

 

15.20-17.00

 

15.20-17.00

 

 

 

23.

 

Galda spēles

Sākumskolā, pamatskolā

Velga Pujāte

220.kab.

7.,8.stunda

13.50-15.15

 

7.,8.stunda

13.50-15.15

 

 

24.

Novadpētniecība, skolas muzejs

Iveta Bernāne

Sk. muzejs,

108.kab

 

 

 

 

 

25.

Jaunie žurnālisti

Sanda Ziemele

213.kab.

 

 

 

 

7.,8.,9.stunda

13.50-16.00

26.

Vieglatlētika sākumskolā

Artūrs Priževoits

Stadions,

Sporta zāle

14.30-16.00

 

14.30-16.00

14.30-16.00

 

27.

Sporta spēles sākumskolā

Elita Baltruna

Sporta zāle

 

 

7.,8.stunda

13.50-15.15

 

 

28.

Sporta spēles

pamatskolā

Iļja Nazarovs

Sporta zāle

 

 

 

 

13.40-15.30

29.

 

Sporta spēles

vidusskolā

Iļja Nazarovs

Sporta zāle

 

15.15-16.30

 

 

 

30.

 

Sporta spēles

Edgars Suraks

Sporta zāle

 

 

0.stunda

7.50-8.30

 

0.stunda

7.50-8.30

31.

Volejbols meitenēm

 Elita Baltruna

 

Sporta zāle

18.00-19.30

 

17.00-18.00

14.00-15.30

 

31.

Jaunsargi

Agris Puriņš

 

017.kab

Stadions

 

 

 

 

Sestdienās

10.00-14.00

32.

 Satiksmes drošība

Aivars

Birkmanis

110.kab.

 

 

 

6.,7.,8.stunda

13.00-15.15