Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Skolas apmeklētāju ievērībai
2021-10-13

Sakarā ar visā Latvijas valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību (MK 2021.gada 9.oktobra rīkojumu NR.720 “Par ārkārtējās situācijas  izsludināšanu”) ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā Ogres novada pašvaldības Ikšķiles vidusskola no 2021.gada 13.oktobra pieņem apmeklētājus klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta, uzrādot derīgu sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu  vai Covid-19 testēšanas sertifikātu, kas nav vecāks par 72 stundām.

Apmeklētājiem, kas nevar uzrādīt derīgu sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu  vai Covid-19 testēšanas sertifikātu, kas nav vecāks par 72 stundām, pakalpojumi vai konsultācijas tiek nodrošināti attālināti.

Tālrunis saziņai/apmeklējuma reģistrēšanai 65 030236

E-pasts saziņai vidusskola@ikskile.lv

Ogres novada pašvaldības

2021.gada 12.oktobra rīkojums Nr. 5/204