Aktuāli!

Šajā mācību gadā stundu saraksta izmaiņas skatāmas e-klases dienasgrāmatās. 

 

Jaunumi

Skolēnu autobusi 1.septembrī
2022-08-31

AUTOBUSA KUSTĪBAS LAIKS Š.G. 1.SEPTEMBRĪ

ORANŽAIS AUTOBUSS HS 7512

IKŠĶILE

 

JESPERI

8:55

LUŅĢI

9:20

DOBELNIEKI

9:30

TĪNŪŽI

9:35

IKŠĶILE

9:45

UZ MĀJĀM - 12:30 - NO IKŠĶILES VIDUSSKOLAS!!

 

BALTAIS AUTOBUSS MF 3345

IKŠĶILE

7:20

DĪRIŅI

7:50

RAŅĶI

7:55

KRASTI

8:00

KALNĀJI

8:15

OGRE

8:20

IKŠĶILE

8:35

TĪNŪŽI

8:45

IKŠĶILE

9:00

Atpakaļ 12:30 no Ikšķiles vidusskolas!!