Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Jaunumi

Skolēnu testēšana svētku nedēļā
2021-11-16

Laboratorijas skrīnings (pūļa tests) šonedēļ mūsu skolā nenotiks.

Skolēniem 16.11. un 17.11 tiks izsniegti paštesti. Paštestus paredzēts izlietot divos datumos - 17.novembrī un 21. novembrī. Šoreiz paštestus veic tikai tie skolēni, kuriem NAV vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Plānots, ka pēc 22.novembra tos varētu veikt visi skolēni.

1.-3.klašu skolēni saņem 2 komplektus testēšanai mājās, bet testēšanu veic tikai – 21.11.2021. Viens komplekts paliek pašu lietošanai,  ieskatiem (laboratorijas komplektā ir divi testi).

4.-12.klašu skolēni saņem 2 komplektus testēšanai mājās - 17. vai 18.novembrī, un pirms atgriešanās skolā - 21.novembrī.

Pamācība testa veikšanai skatāma šeit.

Ja individuālais antigēna paštests ir pozitīvs, tad par to nekavējoties jāpaziņo klases audzinātājai un jānodod individuālais siekalu tests laboratorijā.

Jebkura rezultāta gadījumā skolēns vai vecāks nofotografē 21.11. testa rezultātu un saglabā, lai nepieciešamības gadījumā varētu uzrādīt. Negatīvs testa rezultāts nav jāiesūta.