Aktuāli!

Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

 

Jaunumi

SKOLĒNU VASARAS NODARBINĀTĪBA 2021
2021-04-26

Ikšķiles novada pašvaldība izsludina pieteikšanos SKOLĒNU VASARAS NODARBINĀTĪBAS PASĀKUMIEM 2021. gada vasarai. Tā ietvaros tiek izsludinātas 60 vakances Ikšķiles novada pašvaldības iestādēs un 11 vakances Ikšķiles novada uzņēmumos.

Pieteikties var izglītojamie vecuma no 13 - 20 gadiem, kuri mācās kādā no Ikšķiles novada izglītības iestādēm vai ir deklarēti Ikšķiles novadā un kuri apgūst izglītības programmu cita novada vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Ja nepieciešama palīdzība CV un motivācijas vēstules sagatavošanā, jauniešu atbalstam tiks piedāvātas:
CV un Motivācijas vēstules sagatavošanas darbnīca un individuālās darba intervijas meistarklase ONLINE sīkāka informācija par norises laiku drīzumā sekos.

Pieteikšanās līdz 14. maijam!
Aicinām iepazīties ar piedāvātajām vakancēm un pieteikšanās kārtību Jauniešu mājaslapā www.ikjauniesi.lv sadaļā KARJERA