Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Valsts prezidenta apsveikums 1.septembrī
2021-09-01

Dārgie skolotāji un universitāšu, augstskolu mācībspēki!

Skolas, augstskolas un universitātes visos laikos izstaro zinību gaismu. Izglītības virsmērķis Latvijā ir tādas valsts veidošana, kurā valda gudrība, zināšanas un krietnums, kurā pilsoņi īsteno demokrātiju un dzīvo labklājībā. Novēlu šo mērķi turēt augstu, pārvarot laicīgas grūtības. Ikvienam no jums, godājamie skolotāji un pasniedzēji, šajā mācību gadā novēlu īpašu izturību un iecietību!

Mīļie skolēni un studenti!

Jūsu prātos un sirdīs, jūsu apņēmībā un čaklumā rūdās jūsu raksturs un top jūsu personība. Lai arī jaunais mācību gads sākas ar zināmu piesardzību veselības jomā, es aicinu jūs koncentrēt spēkus uz galveno. Tas ir – jebkuros apstākļos apgūt jaunas zināšanas, attīstīt savus talantus, veidoties par daudzpusīgiem un varošiem Latvijas pilsoņiem.

Lai jums skaists atkalredzēšanās prieks, uzsākot 2021./2022. mācību gadu un satiekot citam citu klātienē!