Aktuāli!

Skolas kanceleja darbu atsāk 11.augustā.

Skolas bibliotēka atvērta no 17.augusta.

 

Jaunumi

Ziemassvētkiem un gadu mijai veltīta ekspozīcija skolas muzejā
2021-12-13

          Nez, vai visi mūsu skolēni un pedagogi zina, ka Ikšķiles skolā šogad 1.septembrī sākām 56.mācību gadu. Šajos gados skolas ārējais izskats izmainījies līdz nepazīšanai, tās apjomi vairākkārt paplašinājušies. Skolas ļaudis piedzīvojuši un pārdzīvojuši dažādas varas un dažādus gadu mijas svētkus, arī laikus, kad Ziemassvētkus nevarēja ne pieminēt, kur nu vēl svinēt. Kad atzīmējām un svinējām tikai Jauno gadu, un gaidījām ciemos Sala vecīti un Sniegbaltīti.

             Laikam jāsaka, ka arī nebijām agrāk nekad decembra sākumā piedzīvojuši tik dziļu sniegu un lielu salu kā šogad. Un kur nu vēl dzīve un mācības Covid 19 vīrusa apstākļos!

            Taču Ziemassvētki nāk un gadu mija tuvojas, arī skolas muzejs aicina ciemos, jo ir sagatavota bagātīga ekspozīcija ar fotogrāfijām un materiāliem par šo skaisto svētku svinībām skolā. Redzēsiet fotogrāfijas par Adventes vainagiem, Lielās egles iedegšanu laukumā, tradicionālo  Balto koncertu skolā un baznīcā, Ziemassvētku masku balli, ķekatām, piparkūku un eņģeļu izstādēm muzejā, Ziemassvētku apsveikuma kartiņām skolai un individuāli skolotājiem. Visu jau nevar nosaukt, jānāk pašiem skatīties.

Vairāk lasiet Muzeja jaunumu sadaļā.